Pardiralli 2014 -> Heategevus!

Pardiralli 2014 -> Heategevus!
Algusaeg: 08. Juuni 2014
Kadrioru pargi kanalites toimub suur heategevuslik vannipartide ralli, et aidata Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidul luua vähihaigete laste peredele tugikeskust.
Pardirallil osalemine on lihtsamast lihtsam! Alates 24. märtsist saab iga inimene, pere, sõpruskond või ka ettevõte teha endale sobivas summas annetuse, mis on vähemalt 5 eurot, ning seeläbi saabki ühe nummerdatud vannipardi toetajaks. Annetusi summas 5, 10 ja 50 eurot saab teha digimakse (pangalingi) kaudu kuni 5. juunini ja pardiralli toimumise päeval, 8. juunil sularahas kuni kella 14:00. Igaüks võib teha annetuse ka mitme pardi eest. Iga annetus toetab ühte konkreetset vanniparti. Ühele annetajale siiski üle ühe auhinna ei anta. Vanniparte toetajatele ära ei jagata, nendega korraldatakse ka tulevikus lahedaid üritusi.

Kõik vannipardid lastakse korraga Kadrioru pargi kanalisse vette, kus nad läbivad määratud võistlusdistantsi. Esimesena finišisse jõudnud vannipart toob oma toetajale peaauhinna – koguperereisi Rootsi Astrid Lindgreni raamatukangelaste muinasjutumaailma.

Vaata Pardiralli kava:
Algusaeg:
08. Juuni 2014
Kestab:
12:00
Toimumiskoht:
Tallinn - Kesklinn, Kadrioru pargis
Sissepääs:
Tasuta
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:

Rate this item
(0 votes)