Tegelusnäitus "Raamatuuputus. Seiklus läbi Põhjamaade lugude""

Tegelusnäitus "Raamatuuputus. Seiklus läbi Põhjamaade lugude""
Algusaeg: 19. Oktoober 2021
Viimane toimumispäev: 30. October 2021
Põnev tegelusnäitus „Raamatuuputus. Seiklus läbi Põhjamaade lugude“ toob üle mere Eesti Lastekirjanduse Keskusesse iidsed Põhjamaade muistendid ja tänapäevased raamatulood. Tule vaata oma silmaga!
Tegelusnäituse „Raamatuuputus. Seiklus läbi Põhjamaade lugude“ idee tuleb meile kaugelt Islandilt. Näitusel saab kohtuda iidsete Põhjamaade muistendite ja muinasjuttude ning tänapäevasete raamatulugudega. Lisaks põhjala kangelastele tutvustab näitus meie kodustest rahvajuttudest tuntud tegelasi. Tule ja tee nendega tutvust ning seikle koos raamatukangelastega meilt ja mujalt – põnevaid tegevusi ja põhjala jälgi leiad kogu majast. Vaata ainult, et sa raamatutesse ei upu!

Näituse avame Läänemere päeval, 26. augustil 2021.

Juhendatud elamustuure klassidele saab broneerida (katrin{ät}elk.ee) septembrisse ja oktoobrisse. Juhendatud külastuse hind klassidele on 3 eurot/laps (saatja tasuta). Teistele gruppidele on hinnaks 3€/külastaja. Näitus on avatud ka peredele ja kõikidele teistele raamatuhuvilistele 26. augustist – 30. oktoobrini 2021. Juhendamata üksikkülastus on tasuta.
Algusaeg:
19. Oktoober 2021
Algab:
Alates 28.08 E–R 10–18; L 11–16; P suletud
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Pikk 73, Tallinn 10133
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Juhendatud elamustuur 3€/õpilane (saatja tasuta); juhendatud grupikülastus 3€/inimene; juhendamata üksikkülastus tasuta
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Kontaktinfo:
Üksikkülastaja ei pea külastust ette broneerima. Klassi- või grupikülastuse broneerimiseks võta ühendust katrin{ät}elk.ee
Registreerumise veebileht:
Korraldaja:
Eesti Lastekirjanduse Keskus. Toetajad Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis, The Nordics programm ja Islandi Vabariigi Suursaatkond.
Veebileht:
Last modified on Wednesday, 11 August 2021
Rate this item
(0 votes)