Traktorid Ungari rütmides

Traktorid Ungari rütmides
Algusaeg: 12. Juuni 2021
Laupäeval, 12. juunil jagub Põllumajandusmuuseumis tegevust kõigile - Ungari maitsed, traktorimudelid, ponid ja jänkud, Lilleaasa klubi, vahariide õpituba.
Laupäeval, 12. juunil, pöörame rohkem tähelepanu traktoritele. Muuseumi traktor viib nostalgilisele sõidule (1 €). Traktorimudelite näitus on huvilistele avatud ja kell 13-14 tutvustab tehnikamees Paul näitust ning räägib mudelite hingeelust. Otse loomulikult saab tehnikaväljakul uudistada elusuuruses vanemat tehnikat.

Tehnikaväljaku kõrval piknikuplatsil pakutakse Ungari toite. Kohal ungarlased, kes tutvustavad Ungari kööki ja kultuuri. Degusteerimiseks valmivad kohapeal letšo ja ehe ungari kartuliroog.

Väikeste traktorisõprade meeleheaks on ootel muuseumi ponid Mossa ja Prints, et sõidule viia (3 €). Jänkud kibelevad puurist välja ja ootavad jalutajaid (1 €).

Põnev õpituba (4 €) toimub neile, kes hea meelega asendaksid toidukile loodusliku variandiga - vahariidega.

Jätku saab Lilleaasa Klubi - uurime, kuidas meie lilleaas elab: mis on tärganud, mis valmistub õitsemiseks? Teeme esimese hoolduse: õpime umbrohtusid tundma ja lilleaasalt kõrvaldama. (20 €)

Sissepääs muuseumipiletiga
Algusaeg:
12. Juuni 2021
Algab:
11-15
Toimumiskoht:
Tartumaa, Eesti Põllumajandusmuuseum, Pargi 4, Ülenurme, Kambja vald, Tartumaa
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Täispilet 5 €, perepilet 10 €, sooduspilet 3 €
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Rate this item
(0 votes)