Härja ehk pühvli aasta: 2021

"Nüüd tulen teiega pukksima. Head uut Härja aastat, sõbrad!!!
Olge ikka lõbusad ja terved!" soovib Mae oma lumeskulptuuriga :-)


Pildi autor: Mae Valdmaa - tänud inspiratsiooni jagamast!

Lisainfo:

Metall PÜHVEL 12.02.21.-31.01.22.

Aasta, millal sa sündinud oled, mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid (nt sünnikuupäev).
Härja-aasta on selline astroloogiline aasta, kus inimese sündides jäädvustatakse väidetavalt tema Aurasse just need iseloomuomadused ja elemendid, mis Härjale omased. Mõned Härjad on härja-aastale täpselt vastavate iseloomuomadustega, ent teisel härja-aastal sündinud inimesel võivad Härja omadused palju vähem avalduda.

Härg on loomu poolest veidi aeganõudvama liikumisega, muutlikkusega ja energiaga. Tasa ja targu ning ideaalsema lõpptulemuse saavutamise täpsus on talle väga omane. See isikuomadus muudab härjad väikeste sammudega elus edasi püüdlejateks ning avaldub inimestel tihti sellena, et nad ei leia kohe nooruspõlves oma hinge kutset või õigeimat teed. Härja-aastal sündinuid kutsutakse ka "hilisteks ärkajateks" just tänu eelpool toodud iseloomuomadustele.

Sündinud juhina inspireerib kõiki enda ümber. On konservatiivne, metoodiline ja osavate kätega. Samas võib härja-aastal sündinu olla jonnakas, järeleandmatu ja liiga nõudlik. Tema jõud väljendub võimes palju korda saata ning enda ja teiste eest võidelda. Ehkki hindab oma eraelu ja ka omaette nokitsemist, on Härg ka väga koostöövõimeline ja usaldusväärne. Ta loob tugevad sidemed oma kodu ja perega ning hoolitseb alati oma perekonna heaolu eest. Härja-aastal sündinul on jõulisust, mis tekitab tema läheduses viibivatele inimestele kindlus- ja turvatunde.

Algallikas Vikipeedia

Lumemeisterduste ideid vaata siit

Lumememmede meisterduste ideid vaata siit

Vaata talve luuletusi, laule,  meisterdamisi jne!