Loovkirjutamise konkurss "Kas pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna?""

Loovkirjutamise konkurss "Kas pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna?""
Algusaeg: 25. November 2020
Viimane toimumispäev: 25. November 2020
Kellele: 4.-12. klassi õpilased
Fotokunstikeskus Fotografiska ja Eesti Lastekirjanduse Keskus kutsuvad 4.–12. klassi õpilasi osalema inspireerival konkursil “Kas pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna?”
Fotografiska ja Eesti Lastekirjanduse Keskus kutsuvad 4.–12. klassi õpilasi osalema loovkirjutamise konkursil “Kas pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna?”

Inspiratsiooni saab ammutada Rootsi fotokunstniku Erik Johanssoni maagilistest töödest, mida on võimalik vaadata Fotografiskas avatud näitusel “Ääretagused paigad”, fotograafi kodulehel või Instagrammis.

Lugusid võib kirjutada vabalt valitud Erik Johanssoni fotost lähtuvalt eesti, vene või inglise keeles. Oodatud on nii jutustused, muinasjutud, esseed kui ka lühivormid ja luuletused – kirjuta kasvõi haiku. Tekstide soovitav pikkus on kuni tuhat sõna.

Lood palume saata 25.11.2020 märgusõnaga „Ääretagused paigad“ meiliaadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Tööle palume lisada loo autori nimi, vanus, kool, klass ning kirjutaja või õpetaja e-posti aadress. Alapealkirjaks märgi inspireerinud foto nimi.

Võistlustöid hinnatakse kolmes vanuseastmes:

• 4.–6. klass
• 7.–9. klass
• 10.–12. klass

Võitjad avaldatakse 2021. jaanuaris. Parimatele auhinnad!
Algusaeg:
25. November 2020
Algab:
kogu päev
Toimumiskoht:
Tln.Haabersti, Tln.Kesklinn, Tln.Kristiine, Tln.Lasnamäe, Tln.Mustamäe, Tln.Nõmme, Tln.Pirita, Tln.Põhja-Tln, Hiiumaa, Ida-Virumaa, Jõgevamaa, Järvamaa, Läänemaa, Lääne-Virumaa, Põlvamaa, Pärnumaa, Raplamaa, Saaremaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa, Üle kogu Eesti
Sissepääs:
Tasuta
Ootame osalisi vanuses:
4.-12. klassi õpilased
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Korraldaja:
Eesti Lastekirjanduse Keskus, Fotokunstikeskus Fotografiska
Veebileht:
Veebileht:
Last modified on Tuesday, 20 October 2020
Rate this item
(0 votes)