Töötuba: mosaiigi laupäev

Töötuba: mosaiigi laupäev
Algusaeg: 31. Oktoober 2020
Kellele: Alates 7 a koos saatjaga
Kõige lihtsam ja kättesaadavam materjal mosaiikide tegemiseks on keraamiline plaat. Oktoobrikuises mosaiigi laupäeva töötoas saadki kõik vajalikud teadmised keraamilise plaadiga töötamiseks.

Saad teada, mille järgi mosaiigi jaoks keraamilisi plaate valida ning milliseid materjale läheb vaja mosaiigi kinnitamiseks ja viimistlemiseks. Õpime tangidega keraamilisi plaate tükeldama ja tegema kavandi järgi täpse kujuga tükke. Kes soovib – teeb päevakohase halloweeni-teemalise töö nahkhiire ja kuuga. Kes tähtpäevadest ei pea, võib laduda lihtsa spiraalse kujundi. Tükid kinnitame tugevale alusele, nii et soovi korral võid valminud tööd kasutada kuumaalusena. Tükkide vahed viimistleme vuugiseguga. Juhendab Elle Kannike

MOSAIIGI LAUPÄEV on iga kuu viimasel laupäeval toimuv 3-4 tunnine töötuba. See on mõnus võimalus tulla koos sõbranna/sõbra, abikaasa, ema või lapsega ühistegevuses loovalt aega veetma. 7-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla. Iga kord teeme midagi uut ning tutvustame erinevat tehnikat.
Algusaeg:
31. Oktoober 2020
Algab:
12:00-15:00
Toimumiskoht:
Tln.Põhja-Tln, Suur-Patarei 21b Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Kui tuled üksi - 30 eur, kui tuled sõbra/ lapsega - 50 eur, kui tulete kolmekesi - 75 eur. Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste.
Ootame osalisi vanuses:
Alates 7 a koos saatjaga
Kes on oodatud:
Ainult koos saatjaga
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
30. Oktoober 2020
Kontaktinfo:
Lisainfo ja registreerimine: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 5226456 Elle Kannike
Korraldaja:
Kalamaja mosaiigistuudio
Veebileht:
Last modified on Monday, 19 October 2020
Rate this item
(0 votes)