Kohila Hoovide Teatri tasuta kogupereetendused

Kohila Hoovide Teatri tasuta kogupereetendused
Algusaeg: 31. Juuli 2020
Viimane toimumispäev: 31. Juuli 2020
Kohila Hoovide Teater kutsub teatrisõpru vaatama Kardemoni linna rahva ja Pipi vahvaid seiklusi, mida etendatakse teatrientusiastide poolt kodustes ja hubastes etendusepaikades.
Etendusi on erinevates Kohila kandi hoovides korraldatud juba kolmel suvel. Lavastanud on neid harrastusteatri huvilised inimesed, kaasa löönud paljud kohalikud teatrisõbrad ning etendusepaigad on leitud kohalike inimeste kaudu.

Sel suvel on kavas kaks kogupereetendust. Neljapäeva õhtul (30. juulil kell 18) on Hageri rahvamaja pargis kavas „Kardemoni linna rahvas ja röövlid“. See tuuakse vaatajateni Hageri elanike algatusel. Etenduses saab näha ja kuulda, millised inimesed Kardemoni linnakeses elavad ning millised erilised lood seal juhtumas on.

Reedel (31. juulil kell 18) aga tembutab Pipilota Viktuaalia Rullkardiine Piparmünta Eefraimitütar Pikksukk. Eelmisel suvel said vaatajad kaasa elada Pipi seiklustele Kurrnunurruvuti saarel, nüüd aga ootab vaatajaid kogupereetendus „Pipi tegutseb jälle“. Osatäitjateks on Kohilaga seotud inimesed ning kaasa löövad ka võimlemis- ja liikumisrühma Gaudeo tantsijad.

Etendused on tasuta. Avatud on kohvik.
Algusaeg:
31. Juuli 2020
Algab:
18.00-20.00
Toimumiskoht:
Raplamaa, Kohila tee 18, Hageri, Kohila vald ja Salutaguse tee 29, Salutaguse, Kohila, Raplamaa
Sissepääs:
Tasuta
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Rate this item
(0 votes)