Tähista kodus lihavõttepühi!

07. Aprill 2020

Eesti Vabaõhumuuseum on loonud lihavõtete veebikursuse, mis juhatab vanade tavade ja kommetega läbi terve suure nädala. Samuti ootame kõiki huvilis osalema kauneima lihavõttemuna fotokonkursil.

Oleme koondatud mitmesuguseid kevadpühade tarkusi, videoid ja nuputamist, et pühadeootust isolatsiooniajal veidi vaheldusrikkamaks muuta. Näiteks saab teada, millal tuleb vältida kärarikkaid töid, kuidas koduste ja looduslike vahenditega mune värvida või millal hoiduda juuste kammimisest.

Kuni 19. aprillini kutsume kõiki huvilisi osalema Jänes Hanno kauneima pühademuna fotokonkursil. Konkursil osalemiseks tuleb värvida või joonistada pühademuna, pildistada oma töö üles ning saata see e-posti aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Võistlusfotosid võib postitada ka vabaõhumuuseumi Facebooki lehele. Kõikide fotode põhjal luuakse Facebooki lehele virtuaalnäitus, kus 20.-23. aprillini saab igaüks oma lemmikule hääle anda. Nii žürii kui publiku lemmik pärjatakse 24. aprillil auhindadega.

Last modified on Tuesday, 07 April 2020