Pesake Viimsis

Pesake Viimsis
Andmed uuendatud: 03. Märts 2020

Me loome koos maagilisi ja meeldejäävaid tüdrukute pidusid, kas siis toredate hommikute või sünnipäevade näol. Pesake Viimsis on loodud ennekõike tüdrukutele vanuses 7-13 aastat.

Meie sünnipäevapidude pakettide võlu, maagia ja erilisus peitub selles, et me pakume oma külalistele täisteenindust ja hoolitsust peo algusest lõpuni. Sina lihtsalt tule, ole ja naudi!

Pesake Viimsis pakutavate teenuste hulka kuuluvad huvitavad laste sünnipäevapeod, naiste-ja tüdrukuteõhtud ning töötoad Tallinnas.

Juuksepidu. Maagiapidu. Maalimispidu. Kristallipidu. Keraamikapidu. Kokkamispidu. Lauamänguringipidu. Huvitavad töötubade & sünnipäevade läbiviijad garanteeritud. Laupäeva ja pühapäeva hommikuti korraldame samadel teemadel töötubasid tüdrukutele. Kui tüdrukuid ootame hommikuti, siis emasid ja naisi ootame õhtuti, meil toimub naistele nii elava kittarimuusikaga maaliõhtuid kui ka põnevate ja tuntud läbiviijatega naisteõhtuid. Minu enda vajadusest ja sõbranna hea ideena said alguse ka beebimassaazi hommikud.

Kui pikk on laste sünnipäevapeo kestvus? Peo kestvus on orienteeruvalt 3tundi.

Kas külaliste arv on piiratud? Mahub meid mõnusalt 10 tüdrukut ühe laua taha maalima või meisterdama, selle arvestusega on ka kõik sünnipäevapeopaketid meil loodud (mahutame ära max 12 tüdrukut).

​Kui vanadele tüdrukutele peod mõeldud on?
Tüdrukute pesa on ennekõike ikka tüdrukutele mõeldud. Me loome koos maagilisi ja meeldejäävaid tüdrukute pidusid, kas siis toredate hommikute või sünnipäevade näol. Ootame tüdrukuid vanuses 7-13a, Miks just see vanusegrupp? Sest sellele vanusegrupile, eriti just 9-13, kus tüdrukud juba sirguvad neiudeks ning tihti eelistavad privaatsemat ja tegevusega kaasnevat pidu - selliseid sünnipäevapeopakette Viimsis ja Pirital ei korralda keegi.

Last modified on Tuesday, 03 March 2020
Rate this item
(1 Vote)