Miilu mängumaa mustamäel

16. juuni 2018

Mustamäe teel asub Miilu mängumaa, mida on üsna palju igal pool soovitatud. Lapsi mahub sinna palju ja tegevust igale vanusele. Suurematele lastele küll vähem, pigem kuni algklassideni sobilik.

Ootused sinna mineku suhtes olid suured, kuna soovitatud oli seda kohta tõesti palju.
Praeguseks olen 2x käinud ja arvamus ei ole esimesest korrast alates muutunud.

Lastel on vahva muidugi, ruumi on palju ja saab autode ning mootoratastega ringi põristada. Suur turnimisosa liumäega. Mängupood ja kodu, koos nukukraami ja kostüümidega. Varasemalt oli kalastamiseks nurgas päris veega bassein, nüüd on see eemaldatud ja selle asemel suurematele tv koos mängukonsooliga. Nurgas ka pallitransporter, mis on tõesti vahva ja omanäoline. Mu lapsele meeldis muidugi "tankla" ka, mida mujal pole näinud.

Kui aga mängutoast endast rääkida, siis mina sünnipäeva seal vabatahtlikult ei peaks.
Mängutuba on üsna räpane ja väsinud. Põrandad mustad (ka hommikuse esimese sünnipäeva ajal) ja lapsevanemana ma ennast seal hästi ei tundnud. Kuidagimoodi tehtud vanasse kontoriruumi ja värvilised mänguasjad ning palju ruumi ei muuda minu arvamust selles osas. Uuendasid küll enda mängutuba alles ja tegid uue seinamaalingu aga selles osas ei muutunud asi mitte kuidagi paremaks kahjuks.
Peo järgne koristus on tänu suurele mängupoele ja pallimerele ka üsna tüütu. Kui ise koristada ei suuda ega taha, saab selle teenuse võtta 45 euro eest juurde.
Minu jaoks on kogu asi üle hinnatud ja olen pisut pettunud, ootasin piltide ja juttude järgi hoopis midagi enamat.

Last modified on Thursday, 28 June 2018
Rate this item
(1 Vote)