Playmobil mängutuba ning lühihoid

28. aprill 2018

Playmobil mängutuba on paljude jaoks ilmselt veel avastamata pärl, kuid seda viga annab õnneks kergelt parandada. Loova lapse jaoks üks parimaid võimalusi ennast arendada.

     Playmobil mängutuba on eelkõige mõeldud 4-10 aastastele lastele, kuigi ka veidi nooremal playmobil mänguasjade fännil on seal kindlasti väga tore.
Kõige pisematele on seal eraldi aiaga ümbritsetud laual Playmobil 123 seeria mänguasjad, mis on mõeldud alates 1,5a lastele. Pole ohtu, et pisikesed seega mujalt laudadelt esemeid haaravad ning kurku tõmbavad.
 Mõeldud on seal kõigile.
Seega neidudele on suur loss ning moebutiik. Poistele näiteks politseijaam ning lauajalgpall ning mõlemale soole sobivad näiteks haigla, suur kruiisilaev ja farm. Lisaks välja toodud komplektidele, leidub seal veel palju teisigi ägedaid komplekte ning lisaks veel nurgas kostüümid ja mõõgad ja püssid, et ka ise vahepeal kellekski teiseks end saaks kehastada.
    Hea võimalus tutvuda erinevate playmobil komplektidega ning veenduda, kas sinu last need üldse huvitavad, enne kui koju ostma hakkad.
Ja lastel ei saa seal olemisest küllalt! Mu enda laps ei saanud ka paari tunniga seal isu täis mängitud, kuigi tavaliselt piisab talle mängutubades tunnist. Niivõrd teistsugune lähenemine ning ehtne näide sellest, et mängutoas ei pea end ribadeks tõmbama, et lõbus oleks.
Vanemate jaoks on väga mõnus diivaninurk ning saab osta kohvi ja teed. Küpsiseid pakutakse kohvi kõrvale tasuta. Seega täitsa mõnus on ise seal aega parajaks teha, kuni laps hullab.

Ära ei tasu unustada ka selle mängutoa suurt plussi, milleks on lühiajaline lastehoid. 4-7 aastaseid lapsi saab jätta sinna lühiajalisse hoidu (max 3h) ning ise samal ajal näiteks poes või juuksuris käia.
Kuna see asub kohe eks kaubamaja kõrval, siis seal kandis erinevaid salonge ja poode on mitmeid, seega miks mitte seda võimalust ära kasutada.
Alla 4 aastaste laste eest nad vastutust võtma ei hakka ning alates 7mendast eluaastast võib laps juba iseseisvalt seal mängimas käia, seega hoiu eest lisaks maksma ei pea.
Me oleme lapsega sellest kohast täiesti vaimustuses ning soovitame tõesti soojalt kõigile, see on seda tõesti väärt!

Last modified on Saturday, 26 May 2018
Rate this item
(0 votes)