Rannarahva Muuseum

Rannarahva Muuseum

Meie muuseumide sünnipäevaprogrammid on täis lusti ja seiklusi nii postele kui tüdrukutele, nii suuretele kui väikestele. Äratame üheskoos seiklused ellu!

Rannarahva Muuseumi mereteemalises mängutoas leidub salajasi aardeid, piraatide möirgeid kui ka iluga lummavaid rannaprintsesse. Muuseumimaja peidab endas randlaste rõõmu ja pakub õdusat olemist. Viimsi Vabaõhumuuseumis välguvad piraatide mõõgad, purunevad kilbid ning merd on mõõtmas teravsilmsed ja hulljulged maadeavastajad. Sünnipäev, mis on veedetud vanas rannakülas, Tule peole!hingates kopsud täis mereõhku ja lustides koos sõpradega, ei unune!

Seitsme mere hirmud
Heeringatünnid laevale ja purjed heisata! Rikkused ja varandused on vaja kokku korjata. Salajased kaardid kaasa ja merele. On aeg aaretejahiks, mis võtab puujala nõrgaks ka kõige vanemal ja julgemal piraadil. Argghhh!

Maadeavastajad
Seljakotid selga ja asume teele. Uudishimu ja teadmiste janu on ammustest aegadest viinud inimesi kaugete paikadeni Vaiksest ookeanist Atlandini, Tansaaniast Polaarjooneni ja Kingu talust Rannarahva Muuseumini. Asume üheskoos kuulsate maadeavastajate jälgedesse. Võtame ette ühe reisi ümber maailma. Kompass kätte ja pilk teravaks, siit me tuleme!

Rannapiigade Spa!
Mõnusas pidžaamapeostiilis sünnipäev sobib suurepäraselt peenetele rannapiigadele, kes soovivad salajutte puhudes end iluprotseduuridega veelgi ilusamaks võluda. Muna-mee maskid, kurgiviilud ja lõõgastav jalavann panevad särama iga neiu. Meisterdame ja mängime ning läbi lõbusate küsimuste avastame endas okkalise roosi või õrna piibelehe. Riietus soovituslikult pidžaama!
Nb! Sünnipäevale ootame tüdrukuid alates 8. eluaastast.

Rannarahva printsessid
Rannarahva printsessid on salapärased kaunid olendid, kelle eheteks on merevaik, kalavõrgud ja merekarbid. Eriti meeldivad nad rannarahva printsidele - julgeimatele, ilusaimatele ja vapraimetele Eestimaa poistele. Printsesside ja printside ühine sünnipäev on muinasjutuline mängumaa, kus rannas leidub aardeid ja merelainetes üllatusi.

 

 

Last modified on Friday, 29 August 2014
Rate this item
(0 votes)