Omanäoline Erahuvikool

Omanäoline Erahuvikool

Omanäoline EraHuvikool pakub kunsti- ja meisterdamisringe Tartu erinavates koolides, lasteaedades ja Lille Majas, kus arendame laste osavust ja loovust läbi paljude erinevate kunstiliste tegevuste.

Omanäoline EraHuvikool tegutseb Tartu koolides ja lasteaedades alates 2011.aastast. Läbi mänguliste tegevuste ning erinevate kunstiliste võtete arendame laste loovust ning käelist osavust. Koolieelikutele pakume palju meisterdamistegevusi, mis kätkevad endas samaaegselt kunstilist tegevust, mängu ja tööd. Koolilastele õpetame erinevaid kunsti, kompositsiooni ja disaini alustalasid ning läbi erinevate tegevuste loome kunstiteoseid, millel on praktiline või kunstiline väärtus.

Laste töid meie koolis otseselt ei hinnata ja omavahel ei võrrelda. Selle asemel annab juhendaja igale lapsele jooksvalt julgustavat ja toetavat tagasisidet. Aasta lõpus saavad kõik lapsed tunnistuse huviringides osalemise kohta. Huviringe viivad läbi noored ja ideedest tulvil kunsti- ja käsitööarmastajad, kes leiavad, et lastega töötamine on puhas rõõm ja aitab neil endalgi oma lapselikku loovust taasavastada.

Tegutsedes koolides ja lasteaedades tavapärasel tööajal, ei ole lapsevanemal tarvis oma lapsi eraldi kuskile sõidutada, säästes nõnda Teie hinnalist aega. Eriti hästi sobivad meie huviringid algklasside kunstihuvilistele, kel koolipäevad lühikesed ja enne vanemate kojujõudmist palju vaba aega.

Igaüks meist teeb asju omamoodi ja see muudabki meid kõiki erilisteks ehk omanäolisteks!

Miks on lapsele vaja loovat tegevust?
Lihtne poodidest asjade ostmine summutab laste avatust uutele ideedele ja tahet oma eesmärgi saavutamiseks ise aktiivselt tegutseda. Loovus toob lapse ellu rõõmu ja teotahet. Enda tehtud asjadel on palju suurem väärtus, kui neil, mis valminud masstoodanguna.

Kus tegutseme?
Huviringid toimuvad Tartus.
Koolides: Miina Härma Gümnaasium, Tartu Kesklinna Kool, Tartu Hansa Kool, Tartu Rahvusvaheline Kool, Tartu Descartes’i Kool.

Lasteaedades: Tartu Lasteaed Ristikhein, Tartu Maarjamõisa Lasteaed, Tartu Lasteaed Klaabu, Tartu Lasteaed Mõmmik, Puhhi Lasteaed, Tähtvere Lasteaed, Tartu Tõrukese Lasteaed

Hommikuti ja õhtuti ka Lille Majas!

  

Rate this item
(0 votes)