Metsapere mängumaa

Metsapere mängumaa

1270 m² teemapark on jagatud eraldi aladeks beebidele, lasteaialastele ning koolilastele pakkudes võrratuid elamusi Baltikumi unikaalseimate atraktsioonide näol: snowtubing, kelgutamine, ronimine jpm

Baltikumi unikaalseimad siseruumide lasteatraktsioonid pakuvad lõbu kõikidele pereliikmetele alates vanusest 0 kuni 12. Siin saab aastaringselt kelgutada ja snowtubinguga kunstlumel sõita (ainukesed sellelaadsed atraktsioonid Baltikumis ja haruldased Euroopas!!!), väga suur ronimiskeskus takistuste ja suurte ehitusklotsidega, eraldi kolmikbatuut, kottpime öökullimaja ehk labürindimaja vapramatele, suur mägralinnak ehk ronimis-roomamiskeksus suurematele lastele (eridisainiga ja ainuke maailmas!!!), suur eraldatud beebiala koos vastavate atraktsioonidega ning paiksed mängunurgad eri vanustele. Metsapere mängumaa temaatika ja disain inspireeritud eesti loodusest- meil on siin mets keset linna, kus kuuskede vahel piiluvad oravad, kitsed, jänesed jt loomad ning saalis laulavad linnud.

Metsapere Mängumaal toimuvad jooksvalt ka mitmed pereüritused (igakuine perehommik esinejate, meistritoaga, näomaalijate, mängudega jm), teatrid, stiilipeod, mullishow'd "inimene mullis", kalendri tähtpäevade peod jm.

Eraldi paketid ja suured soodustused on lasteaia rühmadele ja klassidele. Populaarne koht klassiõhtu pidamiseks.

Vahva ja ruumikas koht sünnipäevade pidamiseks või lihtsalt igapäevaseks mängimiseks. Kuna ruumi on palju, toimuvad meil suured Beebikokkutulekud, nt Septembribeebi 2013 või firma perepeod (jõulupeod jm).

Avatud iga päev kell 10.00-20.30

Last modified on Monday, 03 August 2015
Rate this item
(3 votes)