Mängutuba "Meie küla tänav"

24. mai 2018

Tallinnas avati alles hiljaaegu uus ning stiilipuhas mängutuba, nimeks Meie küla tänav. Juba piltidelt tundus mängutuba väga kutsuv, kuid reaalselt kohale minnes on emotsioonid laes.

Kasutasime võimalust ning läksime mängutoaga tutvuma nende korraldatud mänguhommikule.
Silma jäi see mängutuba mulle juba kuu alguses ning ka nendega otse suheldes jäi väga soe tunne sisse.
Asub Madara tänaval ja sinna pole just raske jõuda ning kuigi sissepääs on sisehoovist, on mängutoa sildid juba tänaval väljas ning juhatavad väga ilusti kohale.

Mängutuppa astudes võttis kogu õhkkond mind aga pahviks. Perenaised olid naeratades vastas ja tervitasid. Laps tormas kohe muidugi mängima. Mina panin käekoti ära ja käisin suu ammuli mööda mängutuba ringi.
Mängutuba on avar ja puhas. Kohutavalt meeldisid mahedad värvid, mis ei väsita silmi. Ja need pisikesed mängumajad on lihtsalt imearmsad. Oleksingi nagu väikeste inimeste külakesse jõudnud. Tuletõrje, politsei, kohvik, pood, arst, töötuba, kool ja kodu. Lapsed saavad ennast kehastada, kelleks iganes vaid soovivad ja erinevates mängumajades rahus rollimänge mängida. Autod olid muidugi suured hitid, lapsed kihutasid mööda tänavaid nendega rahus ringi. Minu poiss ei saanud tuletõrjeautost üle ega ümber, käis aina ühe maja juurest teise juurde ja kustutas tuld. Ka suur laev koos liumäega ning kiik on olemas, mis on laste jaoks alati väga olulised mängukohtades olnud. Olemas on ka rongiteega laud ning väike aiamaa, kus saab mängult grillida ning juurvilju istutada ja korjata.

Veetsime seal kolm tundi ja selle aja jooksul ei näinud ega kuulnud oma last praktiliselt üldse. Mina sain kohvi nautida ja teiste vanemate ning toredate mängutoa perenaistega juttu ajada. See on üks ilusamaid mängutubasid, kus ma käinud olen ja mu laps jagab minuga täielikult seda vaimustust. Enne lahkumist tegime ka endale septembriks broneeringu ära, sest just seal soovib mu laps oma pidu pidada.

Meie soovitame seda mängutuba kahe käega. Asukoht on super, mängutuba ise on imeilus ja perenaised väärivad hea töö ning sooja suhtumise eest kuldmedalit!

Last modified on Saturday, 26 May 2018
Rate this item
(2 votes)