Muuseumiöö Eesti Lastekirjanduse Keskuses

Muuseumiöö Eesti Lastekirjanduse Keskuses
Algusaeg: 18. May 2024
Kellele: 3-90
18. mail kell 19-23 toimub Eesti Lastekirjanduse Keskuses (Pikk 73, Tallinn) muuseumiöö, mida saadab rikkalik kultuuriprogramm. Kõik lastekirjanduse sõbrad on oodatud külla!
Lastekirjanduse keskus ootab Muuseumiööl vabadust otsima. Meie maja on avatud kell 18-23, töötab ka raamatukogu, kust saab vabalt raamatuid laenutada. Sissepääs Muuseumiööl on 1 euro, alla 3-aastastele lastele tasuta.

Seiklushimulisi ootab ees otsimismäng, kus lapsed saavad nuputades end proovile panna. Pööningul on avatud kohvik ja mängunurk lastele ning puhkenurk vanematele.

Kell 18.30 ootame Varakambrisse mudilastundi pere kõige pisemaid. Oodatud on 2–4-aastased põngerjad, et koos raamatulugu kuulata, mängida ja meisterdada.

Kell 18–22 pakuvad personaalseid konsultatsioone meie Raamatudoktorid. Leiate nad Valteri galeriist. Raamatudoktorid jagavad kõikidele huvilistele lugemissoovitusi. Nõuandeid jagub nii esimesi lugemissamme tegevate mudilaste vanematele, tõsistele fantaasiakirjanduse fanattidele kui vanavanematele, kes lapsi raamatupisikuga nakatada soovivad - kõik mured saavad muheda lahenduse!

Kell 18–20 saab II korruse luugisaalis meisterdada ja rõdusaalis end proovile panna hiigelsuurtes põrandamängudes, kus jagub tegevust nii sõnamängude meistritele kui lauamängu „Tsirkus“ huvilistele.

Kell 20 tuleb külla Lotte, kellega koos saab leiutada, mängida ja laulda.

Kell 21.30 avame II korruse
Algusaeg:1
18. May 2024
Toimumise info:
18:00-23:00
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Pikk 73, Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
1 euro, alla 3-aastastele lastele tasuta
Ootame osalisi vanuses:
3-90
Kes on oodatud:
Ainult koos saatjaga
Korraldaja:
Eesti Lastekirjanduse Keskus
Veebileht:
Rate this item
(0 votes)