Perehommik: päkapikuhommik

Perehommik: päkapikuhommik
Algusaeg: 02. December 2023
Kellele: 3-90
Loeme läbi “Väikese päkapikuraamatu” ja saame teada, mida kõike päkapikk peab oskama selleks, et igaks hommikuks sinu sussi sisse kommi tuua.
Perehommikul tutvume uue raamatuga "Väike päkapikuraamat", mille autorid on Kaur Laasi ja Kertu Sillaste. Kauriga koos joonistame suure paberi pisikesi päkapikke tihedalt täis. Kertuga koos õmbleme igale lapsele väikese pehme päkapiku. Sööme piparkooki. Tunneme mõnusat jõuluootust.

Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikud kutsuvad väikeseid ja suuri kirjandushuvilisi raamatuseiklustest osa saama igal laupäeval Tallinna vanalinnas (Pikk 73) kell 12–13.30.

Igal koosviibimisel on oma teema ning uued ja põnevad esinejad. Jutustame ja kuulame toredaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Perehommikud on hea koht, kus saada tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning uurida nende uusi raamatuid. Samuti käivad meil külas teised toredad kultuuritegelased, kes tutvustavad oma lapsepõlve lemmikraamatuid. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Perepilet 7 €. Hilinejaid sisse ei lasta. Uuri lisa keskuse kodulehelt www.elk.ee

Olete oodatud!
Algusaeg:1
02. December 2023
Toimumise info:
12.00-13.30
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Pikk 73, Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Perepilet 7 eurot
Hinnainfo:
Ootame osalisi vanuses:
3-90
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Korraldaja:
Eesti Lastekirjanduse Keskus
Veebileht:
Rate this item
(0 votes)