MTÜ Enneaegsed Lapsed sai enneaegse sünni päeval märkimisväärse annetuse

Enneaegse lapse sünd ei ole perele kindlasti mitte lihtne uudis, kuna sellega kaasneb palju erinevaid probleeme, millega värsked vanemad ei ole osanud arvestada. Õnneks suudab Eesti meditsiin edukalt aidata enneaegsetel lastel suureks kasvada ning ellu astuda. Lisaks meditsiinilisele abile on väga olulisel kohal aga ka tugisüsteemid enneaegsusega tegelemiseks. Eestis tegeleb sellega MTÜ Enneaegsed Lapsed, mis pakub abi ka kõige lihtsamate eluliste küsimuste lahendamisel - kust ja kuidas saab riideid, kuidas imetillukese beebiga tegeleda, kuidas olukorda kodus selgitada jms.

Sel aastal korraldas Pampers enneaegsete laste ja nende perede toetuseks kampaania, kus iga müüdud Pampersi mähkmepaki pealt annetati 20 senti MTÜle Enneaegsed Lapsed. Kampaania oli nii edukas, et toetussumma kujunes oluliselt suuremaks, kui eeldatud.

"See on imeline, et inimesed Pampersi mähkmete ostmisel nii aktiivsed olid. Saame ellu viia oma plaanid hoopis suuremas mahus. Peagi valmib trükistena Eva Herrera raamat "Pisikese tita lugu", mis on saadaval sünnitushaiglate enneaegsete osakondades üle Eesti. Tänu ootamatult suurele toetussumale saame ellu viia meie pikaajalise plaani tõlkida raamat ka inglise ja vene keelde ning panna trükki kolmes keeles. Suured tänud kõikidele toetajatele, kes kampaania ajal Pampersi mähkmeid ostsid! See on nii liigutav, et toob lausa pisarad silma", räägib Kristel Kukk, MTÜ Enneaegsed Lapsed esindaja.

„Lisaks on meil veel plaanis infomaterjalide uuendamine – koduleht, uued infovoldikuid mitmes keeles ning ideaalis ka venekeelsete nõustajate koolitamine“, lisas ta.

Pampersi toetuskampaania toimus ajavahemikus 1. oktoobrist 16. novembrini 2020 ja seda aitasid ellu viia suuremad kaubandusketid Eestis - COOP, Selver, Rimi ja Maxima.

Koos tegutsedes saame aidata enneaegsete laste ilmaletulekut ning nende ellu astumist lihtsamaks muuta.Pampers®
Juba üle 50 aasta on lapsevanemad usaldanud oma beebid Pampersi hoole alla. Pampers kuulub The Procter & Gamble Company alla (NYSE:PG) ja on enim müüdud mähe maailmas. Iga päev kannab üle 25 miljoni beebi rohkem kui 100 riigist üle maailma Pampers mähkmeid. Pampers tootevalikusse kuulub lai valik mähkmeid, salvrätikuid ja spordimähkmeid, mis pakuvad kaitset ja mugavust beebi arengu igas etapis. Külasta täpsema info saamiseks veebilehte www.pampers.com.

Procter&Gamble
P&G on globaalne tarbijaile suunatud ettevõte, mille portfelli kuuluvad juhtivad brändid nagu Always®, AmbiPur®, Ariel®, Blend-a-med®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II® ja Vicks®. P&G tegutseb 70 riigis.

MTÜ Enneaegsed Lapsed
MTÜ Enneaegsed Lapsed loodi enneaegsete laste vanemate poolt 16. detsembril 2013. Organisatsiooni eesmärgiks on enneaegselt sündinud laste, nende vanemate ja lähedaste toetamine, nende murede ja vajaduste märkamine, teadvustamine ning ühiskonnas enneaegsusega seotud teemade laiapõhjalisema mõistmise soodustamine.

17 November 2020